Skip to main content

Zastanawiasz się nad tym, jaki program do faktur wybrać? Liczysz na kompleksowe wsparcie i chcesz, aby prowadzenie księgowości dla Twojego biznesu było jeszcze łatwiejsze? Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest program do wystawiania faktur online. Poznaj zalety tego rozwiązania i przekonaj się, jak wiele możesz z nim zyskać.

Program do faktur online to ogromna wygoda

Wystawianie faktur jest obecnie jedną z podstaw prowadzenia biznesu w naszym kraju. Większość przedsiębiorców poszukuje więc sposobów na to, jak można ten proces usprawnić. Odpowiedzią na wszelkie rozważania tego typu może stać się program do faktur online. To rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Posiada także sporo zalet. Są to na przykład:

  • oszczędność czasu – szybsza obsługa klientów, wysłanie faktury z takim programem zajmuje wyłącznie kilka chwil;
  • duża wygoda – dostęp do programu online masz w dowolnym miejscu;
  • zgodność z obowiązującymi przepisami – nie musisz się o nic martwić;
  • sporo funkcjonalności – jeszcze bardziej ułatwiają Twoją pracę.

To idealne programy dla biur rachunkowych, a także przedsiębiorców, którzy samodzielnie zajmują się księgowością. Dobrym rozwiązaniem jest także inwestycja w program OCR do faktur, który pozwoli dodatkowo oszczędzić czas, w przypadku faktur papierowych.

Na co zwracać uwagę przy wyborze programu?

Najlepszy program do faktur ma za zadanie ułatwić pracę. Warto zatem, aby był jak najlepiej dostosowany do potrzeb jego użytkownika. Jeżeli nie wiesz, jaki program do faktur wybrać, podpowiadamy, na co warto zwracać uwagę:

  • prostota obsługi – czy program jest łatwy w obsłudze i ma przejrzysty interfejs? Korzystanie z niego ma być wygodne i przyspieszyć Twoją pracę, a nie dodatkowo ją utrudnić;
  • możliwość edycji faktur – czy jeżeli popełnisz jakiś błąd, możesz go w łatwy sposób skorygować;
  • możliwość wystawiania różnych dokumentów – faktur VAT, Pro Forma, paragonów, rachunków itp.;
  • czy program ma limit ilości wystawianych przez Ciebie faktur – jeżeli tak, może lepiej poszukać innego rozwiązania;
  • czy są dostępne także inne funkcjonalności, które ułatwią Ci pracę.

Comarch – program do fakturowania szyty na miarę

Jeśli masz wątpliwości co do tego, jaki program do wystawiania faktur wybrać, polecamy rozwiązania firmy Comarch. To wygoda i usprawnienie pracy w Twoim przedsiębiorstwie lub biurze rachunkowym. Oprogramowanie ma wszystkie cechy dobrego programu do faktur. Jest między innymi dostępne z komputera i aplikacji mobilnej, oferuje dużo funkcjonalności, a jego interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Dodatkowo, oferowany przez firmę Comarch program do fakturowania ma możliwość aktywacji i dezaktywacji jego funkcji – korzystasz tylko z tego, co Ci potrzebne.

Potrzebujesz pomocy we wdrożeniu systemu ERP w Twojej firmie? Zgłoś się do nas – chętnie pomożemy!