Handel i magazyn

Pogramy od Comarch – handel i magazyn zostały stworzone z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Intuicyjna obsługa, przejrzysty interfejs i zgodność z obowiązującymi przepisami to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że klienci chętnie decydują się na niezawodne systemy ERP od Comarch. Dołącz do tego grona i przekonaj się osobiście, że z nimi prowadzenie firmy może być znacznie łatwiejsze, dzięki automatyzacji wielu czynności.

Comarch Optima Faktury – ogromna wygoda

Prezentujemy program Comarch wspomagający handel. Optima Faktury jest modułem stworzonym z myślą o firmach usługowych. Powstał on po to, aby ułatwiać obsługę wszelkiego rodzaju transakcji handlowych. Można go w łatwy sposób połączyć z innymi modułami Comarch Optima np. Handel i Magazyn czy Księgowość, co sprzyja usprawnieniu i automatyzacji procesów księgowych oraz rozliczeń handlowych. Pozwala on między innymi na:

 • wystawianie faktur sprzedażowych i zakupowych,
 • fiskalizację sprzedaży dla osób fizycznych,
 • prowadzenie rejestru usług i kontrahentów,
 • wystawianie dokumentów korygujących.
faktura

Comarch Optima handel i magazyn pod kontrolą

Szukasz programu, który będzie wspomagał sprzedaż oraz prowadzenie magazynu? Moduł Handel od Comarch jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Znajdziesz w nim wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a dodatkowo zyskasz kontrolę nad prowadzonymi w firmie procesami logistycznymi. Wszystko to ułatwi efektywne zarządzanie zebranymi w magazynie towarami.

Dla przedsiębiorców prowadzących rozbudowaną gospodarkę magazynową Comarch przygotował moduł ERP Optima Handel Plus. Ma on wiele przydatnych funkcjonalności, niezastąpionych w tego typu firmach. Moduł Plus pozwala między innymi na oznaczanie przyjęć towarów dla konkretnych partii, czy wystawianie faktur i produktów dla towarów z różnych magazynów.

Podstawowy moduł Optima Handel pozwala między innymi na:

 • szybkie i łatwe wystawianie dokumentów magazynowych,
 • określenie metody rozliczania magazynu,
 • tworzenie deklaracji Intrastat,
 • współpracę z różnymi urządzeniami, takimi jak: drukarki i kasy fiskalne, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych itp.

Opcja dla sklepów stacjonarnych

Comarch ERP Optima Detal jest modułem, który powstał specjalnie dla punktów sprzedaży detalicznej. Dzięki niemu możliwe jest wystawianie paragonów, a także związanych z nimi faktur. Ze względu na intuicyjną obsługę, przejrzysty interfejs, kompatybilność z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych jest to doskonałe narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju sklepach, a także kawiarniach, restauracjach itp.

zakupy

Aplikacja Comarch Optima Inwentaryzacja

Aplikacja Comarch Mobile Inwentaryzacja wspiera wszelkie procesy inwentaryzacyjne. Zamienia ona zwykły smartfon z aparatem w przenośny skaner kodów kreskowych oraz kolektor danych. To niezwykle nowoczesne, a także bardzo wygodne rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby.

Aplikacja tworzy pliki z danymi inwentaryzacyjnymi, które można przechowywać na dysku w chmurze lub na komputerze, a także wygodnie przesyłać mailem. Pliki są kompatybilne z całym systemem ERP Optima, dzięki czemu mogą posłużyć do tworzenia różnego rodzaju dokumentów handlowo-magazynowych. Do podstawowych funkcji aplikacji należą:

 • możliwość tworzenia wielu arkuszy,
 • możliwość ręcznego wprowadzania danych,
 • łatwy eksport danych inwentaryzacyjnych.
aplikacje mobilne Comarch

Optima Kasa Bank

Wszystkie moduły handlowe Comarch Optima współpracują z modułem Kasa Bank. Umożliwia to kontrolę nad przepływem środków pieniężnych w firmie, określenie jej sytuacji finansowej, źródeł przychodów, rodzajów kosztów itp. Dzięki temu programowi:

 • zdefiniujesz dowolne formy płatności,
 • dokonasz rozliczeń w różnych walutach,
 • wygenerujesz potrzebne dokumenty,
 • itp.

Partner firmy Comarch

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych, niezawodnych rozwiązań, polecamy programy dla biur rachunkowych i firm od Comarch. Jesteśmy sprawdzonym partnerem tej firmy i oferujemy nasze wsparcie podczas wdrażania ich rozwiązań. Działamy na terenie Bydgoszczy oraz jej okolic, świadcząc naszym klientom kompleksowe usługi. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Gotowy by zacząć z nami współpracę?