Skip to main content
 

Comarch ERP Optima

Najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla małych i średnich firm
Gotowe na Polski Ład

 

Krajowy System e-Faktur
(KSeF) w Comarch ERP

Skorzystaj z bezpłatnego okresu wymiany danych z KSeF do końca 2022 roku

 

Pakiet mobilności
w Comarch ERP Optima

Rozlicz kierowców przewozów międzynarodowych w łatwy sposób

 

Aplikacja Comarch PPK

Prosta obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

 

Comarch w chmurze

Comarch oferuje inteligentne rozwiązania chmurowe dla małych, średnich i dużych organizacji z różnych branż.

 

Split payment i JPK na żądanie

Systemy Comarch ERP gotowe na nowe przepisy

 

OCR faktur

Dzięki OCR błyskawicznie wprowadzisz do rejestrów VAT każdą papierową fakturę – potrzebny Ci będzie jedynie skaner lub aparat fotograficzny i połączenie z Internetem.

It-Gramza to firma IT, która istnieje na rynku od kilkunastu lat. Działamy na terenie Bydgoszczy, ale nie skupiamy się tylko na niej – mamy także klientów w regionie oraz w całym kraju. IT-Gramza jako partner Comarch dostarcza rozwiązania programów księgowych oraz oprogramowania ERP.

Wdrażamy Systemy Comarch od ponad 8 lat i w tym czasie zdążyliśmy wdrożyć systemy księgowe, kadrowo-płacowe, magazynowe i inne w ponad 60 firmach. Regularnie podnosimy nasze kompetencje w zakresie wiedzy o systemach Comarch, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług.

Jesteśmy zaufanym partnerem firmy Comarch w Bydgoszczy, ale nasze usługi oferujemy przedsiębiorcom także z całego regionu kujawsko-pomorskiego. Chętnie przygotujemy wdrożenia Comarch ERP Optima, ERP XL i XT. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami, a także mikrofirmami, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie. Jeżeli poszukujesz najlepszych rozwiązań IT, zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami. Oferujemy produkty dedykowane dla:

  • księgowości,
  • handlu i magazynów,
  • kadr i płac,
  • CRM i serwisu,
  • raportowania i analiz,
  • sprzedaży w Internecie,
  • zarządzania PPK,
  • split paymentu i JPK na żądanie,
  • OCR faktur.

Wdrożenia Comarch w Bydgoszczy i okolicach przez firmę IT-Gramza (Comarch Partner) to gwarancja szybko i dokładnie wykonanej pracy. Chętnie podejmiemy się wdrożenia systemów ERP oraz IT w Twojej firmie. Zaufaj profesjonalistom i postaw na rozwój! Zarządzaj zasobami oraz procesami w swojej firmie za pomocą nowoczesnych narzędzi. Wdrożenia ERP w Bydgoszczy i kujawsko-pomorskim są u nas dostępne w atrakcyjnych cenach.

Certyfikaty

Gotowy by zacząć z nami współpracę?