Skip to main content
 

Programy dla biur rachunkowych

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Comarch ERP Optima to profesjonalny program dla biur rachunkowych oraz firm, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych przedsiębiorstw. Korzystnie wpływa on na prosperowanie biura rachunkowego oraz doradców podatkowych. Ponadto ten wielofunkcyjny program usprawnia wykonywanie seryjnych, powtarzalnych operacji.

Programy dla biur rachunkowych Comarch ERP to przede wszystkim profesjonalne moduły, usprawniające codzienną pracę w firmie. Płynące z nich korzyści odczują zarówno księgowi, jak i obsługiwani przez nich klienci. Wprowadzane do Comarch ERP dane podlegają ciągłej synchronizacji z biurem. To udogodnienie sprawia, że osoba zajmująca się księgowością, nie będzie musiała wykonywać zbędnych czynności, jakimi są dodatkowe, zabierające czas logowania.

Comarch ERP Optima to niepodważalnie jeden z najpopularniejszych w Polsce programów dla biur rachunkowych. Bardzo dobrze spisze się on w przypadku małych, jak i średnich firm, niezależnie od branży, jaką się one zajmują. Klienci, którzy zdecydują się na jego zakup programu dla biur rachunkowych, będą w stanie zdigitalizować  poszczególne procesy związane między innymi z:

  • płacami,
  • handlem,
  • fakturami,
  • sprzedażami,
  • kadrami.

Sprawdzone programy dla biur rachunkowych to powoli standard wśród wielu przedsiębiorców. Comarch ERP Optima wychodzi naprzeciw wymaganiom małych i średnich firm. Wraz z nim klient będzie w stanie obsłużyć wszystkie formy księgowości. Ponadto ten program rachunkowy zawsze jest zgodny z aktualnymi przepisami, opartymi o Ustawę o rachunkowości. Dzięki temu księgowość danej firmy może płynnie prosperować.

Programy dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima to liczne, rozwinięte moduły, które usprawnią pracę w każdym przedsiębiorstwie. Zakres ich działania jest szeroki oraz obejmuje pomniejsze podkategorie. Wśród głównych modułów można wyróżnić:

  • Moduł Księga Podatkowa,
  • Moduł Księga Handlowa,
  • Moduł Księga Handlowa Plus,
  • Moduł Środków Trwałych.

Comarch ERP Optima, profesjonalne oprogramowanie dla biur rachunkowych i innych przedsiębiorców, nie tylko pomaga rozliczyć się z fiskusem, ale i w sprawny sposób pozwala zarządzać działalnością, bez dodatkowego stresu, czy też skomplikowanych, uwarunkowanych przepisami,  działań księgowych.

biuro praca programy księgowe

Sprawdź, które moduły Comarch ERP Optima będą przydatne dla Twojego biura rachunkowego i napisz do nas:

Gotowy by zacząć z nami współpracę?